Nie ma wątpliwości co do tego, że w najbliższym czasie, zakupy online będą najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, chcąc sprawić, by były one jeszcze łatwiejsze. Od teraz nasz autorski system skanowania stóp esize.me dostępny jest w aplikacji eobuwie na smartfonach. Dobór właściwego rozmiaru butów zamawianych przez internet nigdy nie był łatwiejszy!

Idealne dobranie rozmiaru butów kupowanych przez internet jest już możliwe – wystarczy, że zeskanujesz swoją stopę, a system zrobi to za Ciebie.

esize.me – na czym w ogóle polega ten system?

Skaner esize.me tworzy model 3D Twoich stóp zawierający wszystkie wymiary niezbędne do prawidłowego dopasowania obuwia. Na podstawie skanu oraz Twoich indywidualnych preferencji system zarekomenduje Ci buty z oferty eobuwie.pl, które będą dla Ciebie odpowiednie, biorąc pod uwagę nie tylko długość stopy, ale też szerokość czy wysokość podbicia. Do tej pory był on dostępny tylko w fizycznych punktach esize.me, rozmieszczonych w centrach handlowych w całej Polsce. Dziś znajdziesz go w swoim telefonie!

Czy wiesz, że…?

Skan swoich stóp w stacjonarnych punktach skanowania esize.me wykonało już ponad 700 tysięcy osób!

System esize.me w smartfonie

Obecnie system skanowania stóp esize.me znajdziesz w aplikacji mobilnej eobuwie.pl, jak na razie jedynie na smartfonach z systemem Android (wersja kompatybilna z systemem IOS pojawi się w najbliższych tygodniach). Wykonanie skanu stopy przy użyciu aplikacji jest bardzo proste. Potrzebujesz do tego jedynie białej, pustej kartki A4 i jednokolorowych, odznaczających się na tej kartce skarpetek.

Do wykonania skanu stóp potrzebujesz jedynie zainstalowanej aplikacji eobuwie.pl, białej kartki A4 i jednokolorowych skarpet.

Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail:

Wprowadziliśmy do aplikacji mobilnej eobuwie.pl funkcję skanera 2D. Jest to uproszczona wersja naszego przełomowego systemu esize.me. To świetna odpowiedź m.in. na potrzeby rodziców, którzy aktualnie – przy zamkniętych sklepach stacjonarnych – nie mają możliwości przymierzania butów dzieciom.

Skanowanie stopy systemem esize.me na smartfonie – krok po kroku

  1. Czystą kartkę A4 połóż na podłodze.
  2. Spodnie podwiń do kolan.
  3. Stań na kartce w samej skarpetce.
  4. Zaznacz w aplikacji, którą stopę chcesz skanować jako pierwszą.
  5. Wykonaj zdjęcia stopy, zgodnie z instrukcjami dotyczącymi kadrowania, które pojawią się w aplikacji.
  6. Ten sam proces przeprowadź w przypadku drugiej stopy.
  7. Odpowiedz na pytania mające na celu upewnienie się, że zdjęcia zostały wykonane poprawnie.
  8. Aplikacja podaje ocenę wielkości stopy z jej szczegółowymi wymiarami.

System esize.me zawiera skany blisko 600 000 modeli butów. To największa tego typu baza na świecie. Po połączeniu wykonanego skanu z profilem użytkownika na eobuwie.pl, w ciągu kilku sekund otrzymujemy rekomendacje butów najlepiej pasujących do skanowanej stopy. Takie rozwiązanie pozwala na znacznie sprawniejszy zakup obuwia przez internet i właściwy dobór różniących się od siebie rozmiarówek poszczególnych producentów. Zainstaluj aplikację i przekonaj się na własnej stopie!

Autor

Ewelina Gajoch

Fanka mody high fashion, która na co dzień wybiera jednak ponadczasowy, francuski styl, inspirując się paryskimi influencerkami. Prywatnie miłośniczka sztuki, w szczególności malarstwa Edwarda Hoppera, podróży na każde dystanse i Harry'ego Pottera.