Różnie nazywano Maję Sablewską – od królowej kontrowersji, po najlepiej ubraną Polkę. Jednego tytułu z pewnością nie można jej odmówić. Maja Sablewska to najbardziej rozpoznawalna stylistka w naszym kraju. Zasłynęła nie tylko dobrym gustem, ale i osobowością medialną. Jej program „Sablewskiej sposób na modę” (a teraz „SOS − Sablewska od stylu”) przyciąga setki tysięcy widzów. Czas poznać styl Mai Sablewskiej!

Łatwo zauważyć, że popularna doradczyni wizerunkowa stawia na niewymuszoną nonszalancję i naturalność. Dowiedz się więcej!

Maja Sablewska kiedyś i dziś. Jak zmieniał się styl gwiazdy telewizji?

Dużym zainteresowaniem cieszą się metamorfozy znanych gwiazd. Często aż trudno uwierzyć, jak ewoluował styl popularnych celebrytek. Podobnie jest w przypadku Mai Sablewskiej. Minęło trochę czasu, nim blondwłosa prezenterka telewizyjna przemieniła się… z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia. Zrezygnowała z okularów i krótkich włosów, aby zaakcentować kobiecość. Maja Sablewska kiedyś a dziś ma się jak ogień do wody. Wystarczy na nią spojrzeć, by skojarzyć słynny cytat Osła ze Shreka – „Ty aż promieniejesz subtelnym, kobiecym pięknem.”

Styl Mai Sablewskiej – hot or not?

Nie sposób zaprzeć, że Maja Sablewska lubi eksponować zgrabne ciało. 40-letnia stylistka nie wstydzi się nagości, czym często wzbudza kontrowersje. Wyzywające zdjęcia w samej bieliźnie (lub nawet bez niej) wywołują wiele emocji wśród internautów, zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Sama celebrytka nie zważa jednak na opinię społeczną, a wręcz celowo udowadnia swoją niezależność.

Stylistka z pazurem

Codzienny styl Mai Sablewskiej można podpiąć pod łatkę „rebel”. Znana prezenterka telewizyjna ma ogromną słabość do rockowych stylizacji. Nierzadko sięga po skórzaną odzież, która idealnie współgra z jej licznymi tatuażami. Na Instagramie stylistki nie brak zdjęć ze skórzaną ramoneską, szortami oraz ciężkim butami, najczęściej są to czarne botki damskie.

Czy wiesz, że…?

Maja Sablewska wystąpiła w śmiałej sesji dla polskiego wydania magazynu „Playboy” (numer kwietniowy, 2015).

Jednym z ulubionych elementów garderoby Mai jest klasyczna, biała koszula (albo T-shirt). Najlepiej w połączeniu z oversizową marynarką i botkami na szpilce. Łatwo to zauważyć, oglądając powtórki odcinków programu „Sablewskiej sposób na modę” albo “SOS – Sablewska od stylu”.

Dodatki w stylu Mai Sablewskiej

Maja Sablewska uwielbia wszelkiej maści dodatki – od kapeluszy z wąskim i szerokim rondem, przez charakterystyczną biżuterię, po różnych kształtów okulary przeciwsłoneczne. Jest styl jest wręcz niepodrabialny! Myślę, że polska stylistka jest idealnym dowodem na to, że „nic nie czyni kobiety piękniejszą niż jej wiara w to, że jest piękna”.

Szereg ciekawych kapeluszy damskich w stylu Mai Sablewskiej znajdziesz na eobuwie.pl.

Podoba Ci się styl Mai Sablewskiej? Live

  • TAK
    36% 11 / 30
  • NIE
    63% 19 / 30

Ikona wpisu: Photo by Maciej Gillert/Gallo Images Poland/Getty Images

Autor

Agnieszka Bednarek

Estetka. Entuzjastka niekonwencjonalnych połączeń i martensów. Wyznawczyni maksymy Salvadora Dali − „podstawą wszelkich zwycięstw jest… strój!”. Na co dzień zgłębia tajniki szycia i rękodzieła. Definiuje to, co niezdefiniowane.