Interesują Cię świat mody lub ciekawostki z życia gwiazd, influencerów i sneakerheadów? A może chcesz posłuchać rozmów o kulisach branży fashion? Wystarczy regularnie słuchać naszego podcastu! Zrodził się on z myślą o Twoich pasjach i potrzebach. Poznaj Agnieszkę Bednarek, Szczepana Radzkiego i ich fantastycznych gości!

Wszystkie odcinki FashionExpress

Kto prowadzi audycje?

Podcast prowadzi dwoje z redaktorów bloga: Agnieszka Bednarek i Szczepan Radzki. Ten duet to gwarancja różnorodności!

Wraz z Agnieszką zajrzysz za kulisy powstawania filmów, blogów czy sesji zdjęciowych. Dowiesz się, jak stać się rozpoznawalnym influencerem i czy to w ogóle się opłaca.

Szczepan zabierze Cię w podróż po świecie sneakerheadów. Poznasz nietuzinkowe osobowości, które żyją z realizacji pasji, choć na pewno nie przeczytasz o nich na pierwszych stronach gazet.

Oto oni!

Gdzie znajdziesz nasz podcast?

FashionExpress znajdziesz na najpopularniejszych serwisach streamingowych:

O czym jest podcast FashionExpress?

W eobuwie ekscytujemy się szeroko pojętą modą – od butów, przez ubrania, aż po ludzi, którzy najpierw je projektują i szyją, a później noszą. Z tą myślą stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju podcast, audycję skoncentrowaną wokół branży fashion. Gośćmi naszego ekspresu są styliści, streetwearowcy, influencerzy, pasjonaci, profesjonaliści i hobbyści… słowem wszyscy, którzy nie boją się szybkiej jazdy i nagłych zmian kursu. Rozmawiamy z pasją o pasji, tak samo naszej jak i Twojej.

Pytamy blogerów, jak się ubierać, by na tym zarabiać oraz youtuberów, jak eksperymentować z codziennym stylem. Wymienimy poglądy z uczestnikami popularnych reality show, autorami książek czy kolekcjonerami oraz renowatorami obuwia. A ponadto: komentujemy bieżące wydarzenia i wyławiamy smaczki.

Stacja kontroli mody

„FashionExpress” podąża własnym, niezależnym torem. Chcemy rozmawiać zarówno z amatorami mody, jak i ikonami stylu. Wsłuchać się w głos młodego pokolenia, a tym samym wniknąć w środowisko influencerów i trendsetterów. Wierzymy, że zechcesz się zatrzymać na którejś z naszych stacji, czy to w miasteczku sneakerheadów czy w światowej stolicy mody.

Z rozkoszą uprzyjemnimy Ci jazdę samochodem, umilimy czas w pracy czy rozbawimy w deszczowy poniedziałek. „FashionExpress” pozwoli Ci spojrzeć na modę z nieco innej perspektywy – bardziej ludzkiej, a mniej gazetowej. Niewykluczone, że będziemy chcieli porozmawiać również z Tobą! W końcu, jak mawiała Coco Chanel, moda jest dla wszystkich, a nie dla wybranych.

W odróżnieniu od polskich pociągów, nasz ekspres się nie spóźnia. Dlatego co wtorek dostarczymy Ci świeżą dawkę modowych informacji. Jedno możemy zagwarantować już teraz − słuchając naszego podcastu, na pewno nie będziesz się nudził.