Darmowy zwrot to jedna z największych zalet zakupów w eobuwie. Z powodzeniem możesz zamówić kilka różnych par, a później – na spokojnie − wybrać tę jedyną. Za zwrot pozostałych modeli nie zapłacisz ani złotówki! Ponadto nie musisz stać w kolejce na poczcie czy pakować przesyłki. Przekonaj się, jak prosty i szybki jest zwrot w eobuwie!

Z pewnością sam przyznasz, że najlepiej mierzy się buty w domowym zaciszu. Bez pośpiechu i z dala od galeryjnego zgiełku. W eobuwie nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów – ani za przesyłkę, ani za zwrot. Sprawdź już dziś!

Zwrot w eobuwie: poradnik krok po kroku

W eobuwie.pl staramy się zrozumieć każdą Twoją potrzebę, a już w szczególności obuwniczą. Robiąc u nas zakupy, płacisz tylko i wyłącznie za produkt. Przy wszystkich zamówieniach powyżej 100 złotych przesyłka jest darmowa (przeczytaj więcej o metodach dostawy). Warto więc zamówić więcej par, by mieć szerszy wybór. Zwłaszcza, że często trudno podjąć decyzję, bazując tylko na zdjęciach, opiniach i opisach.

Masz już swojego faworyta(-ów) i chciałbyś oddać pozostałe modele? Nic prostszego! Przeczytaj, jak dokonać zwrotu w eobuwie.pl krok po kroku:

Krok 1.

Umieść zwracany produkt w kartonie wraz z wypełniony i podpisanym Formularzem Zwrotu. Formularz powinien być dołączony do przesyłki. Jeśli przypadkiem go wyrzuciłeś – nic się nie martw! Z łatwością pobierzesz go TUTAJ.

Krok 2.

Zaloguj się na konto w eobuwie.pl, z którego dokonywałeś zakupu. Jeśli kupowałeś produkt bez rejestracji, skorzystaj z dołączonego do przesyłki formularza (Krok 1.).

Krok 3.

Wybierz opcję DOKONAJ ZWROTU (patrz: lewy boczny pasek). A po pojawieniu się listy – zaznacz produkty, które chcesz oddać oraz podaj powód.

Krok 4.

Wybierz interesującą Cię formę zwrotu, a następnie uzupełnij pola z dodatkowymi informacjami (np. z datą odbioru przesyłki przez kuriera).

Krok 5.

Wydrukuj formularz i dołącz do zwracanego produktu.

Krok 6.

Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przesyłki (w wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu).

Ważne informacje!

  • starą etykietkę nadawczą zastąp nową − otrzymaną wraz z zamówieniem,
  • paczkę starannie zaklej i zabezpiecz,
  • jeśli zwracasz więcej niż jeden produkt, możesz umieścić wszystkie w jednym opakowaniu zbiorczym,
  • jeśli wysyłasz więcej niż jedną paczkę − do każdej z nich wygeneruj osobny kod nadawczy i nadaj jako osobną przesyłkę,
  • w zależności od tego, jaką wybrałeś formę płatności, tą samą drogą otrzymasz zwrot środków.

Więcej szczegółowych informacji oraz dokładnych wytycznych znajdziesz na eobuwie.com.pl/zwrot!

zwrot w eobuwie
Zwrot w eobuwie jest zupełnie darmowy.

Zwrot w eobuwie: najczęściej zadawane pytania

Z jakich opcji bezpłatnego zwrotu mogę skorzystać?

Do Twojej dyspozycji jest bezpłatny Zwrot w dowolnym punkcie DHL (Żabka, FreshMarket, Inmedio, Relay, 1 minute), za pośrednictwem: Kuriera DHL, Paczkomatów InPost czy Paczki w RUCHu.

Jak dokonać wymiany produktu?

System wymian realizujemy w formie zwrotu produktu i płatności, a następnie złożenia nowego zamówienia i dokonania ponownej płatności.

Kiedy może nastąpić odrzucenie zwrotu?

Zwrot może zostać odrzucony w przypadku, kiedy został wykonany po terminie 30 dni.

Więcej pytań wraz z odpowiedziami znajdziesz TUTAJ. Ciesz się darmową dostawą oraz zwrotem w eobuwie.pl!

Buty NIKE
499.00zł
Buty NIKE
379.00zł
Sneakersy ECCO
549.00zł439.00zł
Buty NIKE
849.00zł
Sneakersy PUMA
249.99zł199.99zł
Sneakersy KANGAROOS
189.00zł129.00zł
Buty NIKE
679.00zł
if( typeof window.jQuery !== undefined ){ ( function( $ ){ $( document ).ready( function(){ if( typeof $.fn.slick !== undefined ){ $( '#eob_pf5f6b0131d5d28' ).slick( { infinite: true, slidesToShow: 4, slidesToScroll: 4, responsive: [ { breakpoint: 768, settings: { centerPadding: '40px', slidesToShow: 3, slidesToScroll: 3, } }, { breakpoint: 480, settings: { centerPadding: '40px', slidesToShow: 1, slidesToScroll: 1 } } ] } ); } else { console.log( 'Slick is not ready yet!' ); } } ); } )( window.jQuery ) } if( typeof window.jQuery !== undefined ){ ( function( $ ){ $( document ).ready( function(){ if( typeof $.fn.slick !== undefined ){ $( '#eob_pf5f6b0131dc87a' ).slick( { infinite: true, slidesToShow: 4, slidesToScroll: 4, responsive: [ { breakpoint: 768, settings: { centerPadding: '40px', slidesToShow: 3, slidesToScroll: 3, } }, { breakpoint: 480, settings: { centerPadding: '40px', slidesToShow: 1, slidesToScroll: 1 } } ] } ); } else { console.log( 'Slick is not ready yet!' ); } } ); } )( window.jQuery ) }

Autor

Agnieszka Bednarek

Estetka. Entuzjastka niekonwencjonalnych połączeń i martensów. Wyznawczyni maksymy Salvadora Dali − „podstawą wszelkich zwycięstw jest… strój!”. Na co dzień zgłębia tajniki szycia i rękodzieła. Definiuje to, co niezdefiniowane.