Para − buch! Koła − w ruch! W trasę ruszył ekspres eobuwie. Interesują Cię kulisy świata mody lub ciekawostki z życia gwiazd, influencerów i sneakerheadów? Zachęcamy więc do regularnego słuchania nowo powstałego podcastu, który zrodził się z myślą o Twoich pasjach i potrzebach. Czym jest „FashionExpress”, oraz na jakich zatrzyma się stacjach? Czytaj dalej i poznaj rozkład jazdy!

Zgaduję, że nie raz nie dwa chciałeś zaglądnąć do szafy ulubionej celebrytki lub wziąć na spytki popularnego blogera. Mam dobrą wiadomość – zrobimy to za Ciebie!

Agnieszka Bednarek i Szczepan Radzki
Agnieszka Bednarek i Szczepan Radzki − prowadzący “FashionExpress”

Rozkład jazdy „FashionExpress”. Tematy podcastu

W eobuwie ekscytujemy się szeroko pojętą modą – od butów, przez ubrania, aż po ludzi, którzy najpierw je projektują i szyją, a później noszą. Z tą myślą stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju podcast, audycję skoncentrowaną wokół branży fashion. Gośćmi naszego ekspresu będą styliści, streetwearowcy, influencerzy, pasjonaci, profesjonaliści i hobbyści… słowem wszyscy, którzy nie boją się szybkiej jazdy i nagłych zmian kursu. Chcemy rozmawiać z pasją o pasji, tak samo naszej jak i Twojej.

Podpytamy blogerów, jak się ubierać, by na tym zarabiać oraz youtuberów, jak eksperymentować z codziennym stylem. Wymienimy poglądy z uczestnikami popularnych reality show, autorami książek czy kolekcjonerami oraz renowatorami obuwia. A ponadto: skomentujemy bieżące wydarzenia i wyłowimy smaczki.

Nic, co z modą związane, nie jest nam obce!

Stacja kontroli mody

„FashionExpress” podąża własnym, niezależnym torem. Chcemy rozmawiać zarówno z amatorami mody, jak i ikonami stylu. Wsłuchać się w głos młodego pokolenia, a tym samym wniknąć w środowisko influencerów i trendsetterów. Wierzymy, że zechcesz się zatrzymać na którejś z naszych stacji, czy to w miasteczku sneakerheadów czy w światowej stolicy mody.

Czy wiesz, że…?

Od 2017 roku obserwujemy gwałtowny wzrost popularności podcastów. Nic w tym dziwnego! To lekka i przyjemna forma przekazu informacji.

Już teraz możesz nas posłuchać w najpopularniejszych serwisach streamingowych i podcastowych jak: Spotify, Deezer, Apple Podcast, Spreaker czy Google Podcast. Z rozkoszą uprzyjemnimy Ci jazdę samochodem, umilimy czas w pracy czy rozbawimy w deszczowy poniedziałek. „FashionExpress” pozwoli Ci spojrzeć na modę z nieco innej perspektywy – bardziej ludzkiej, a mniej gazetowej. Niewykluczone, że będziemy chcieli porozmawiać również z Tobą! W końcu, jak mawiała Coco Chanel, moda jest dla wszystkich, a nie dla wybranych.

chłopak ze słuchawkami

W odróżnieniu od polskich pociągów, nasz ekspres się nie spóźnia. Dlatego co wtorek dostarczymy Ci świeżą dawkę modowych informacji. Jedno możemy zagwarantować już teraz − słuchając naszego podcastu, na pewno nie będziesz się nudził. Może wręcz powtórzysz za Tuwimem: „Uff – jak gorąco”!

Autor

Agnieszka Bednarek

Estetka. Entuzjastka niekonwencjonalnych połączeń i martensów. Wyznawczyni maksymy Salvadora Dali − „podstawą wszelkich zwycięstw jest… strój!”. Na co dzień zgłębia tajniki szycia i rękodzieła. Definiuje to, co niezdefiniowane.